Adler AD 8051, 150 W, Centrifugálás funkció, Max 3 Kg, Leeresztő tömlő, Fehér-Kék, Felültöltős mosógép
Paraméterek
| Teljesítmény | 150 W |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fehér-Kék |
| Funkciók | 15 perces mosási program, Mechanikus vezérlés, Csendes működés |
| Felhasználás | Tökéletes kisebb ruhákhoz és kényes ruhadarabokhoz |
| Speciális jellemzők | Alacsony víz- és energiafogyasztású |
| Mosási kapacitás | akár 3 kg |
| Centrifugálási kapacitás | akár 1 kg |
| Maximális mosási teljesítmény | 400 W |
| Max. centrifugálási teljesítmény | 580 W |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Tápkábel hossza | 145 cm |
| Áramellátás | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Csomag tartalma | 1 x Mosógép, 1 x Leeresztő tömlő, Használati útmutató |
| Külső méret | 360 x 370 x 530 cm |
| Belső méretek | 320 x 330 x 26 cm |
| Súly | 5 kg |
Leírás
Kevés a hely a lakásban? Gyakran utazik lakókocsival, vagy a nyaralóba keres egy megbízható megoldást a mosáshoz? Az Adler AD 8051 egy kompakt, könnyű és rendkívül gazdaságos mini mosógép, amelyet kifejezetten olyan helyzetekre terveztek, ahol egy hagyományos mosógép nem férne el, vagy nem lenne praktikus.
Kinek ajánljuk az Adler AD 8051-et?
Ez a készülék ideális választás egyetemistáknak kollégiumba, kempingezőknek, kisgyermekes családoknak (gyors babaruha-mosáshoz), vagy bárkinek, aki szeretné megspórolni a kézi mosás fáradalmait a nyaralás alatt.
Legfontosabb előnyök és jellemzők
- Kompakt és könnyű: Kis súlyának köszönhetően (mindössze néhány kilogramm) könnyen hordozható és bárhol elhelyezhető, ahol van vízcsatlakozás és lefolyó.
- Kettős funkció: A készülék nemcsak mos, hanem egy kiegészítő kosár segítségével centrifugálásra is alkalmas, így a ruhák száradási ideje jelentősen lerövidül.
- Rendkívül takarékos: Minimális víz- és energiafogyasztással működik. Ideális pár darab ruhanemű gyors átmosására anélkül, hogy el kellene indítania egy nagy, 5-7 kg-os gépet.
- Egyszerű használat: Nincsenek bonyolult programok. Csak töltse fel vízzel és mosószerrel, helyezze be a ruhákat, és állítsa be az időzítőt.
- Biztonságos kialakítás: A készülék leeresztő tömlővel rendelkezik, így a víz eltávolítása kényelmes és tiszta marad.
Műszaki adatok
- Mosási kapacitás: Akár 3 kg (ideális pólók, fehérneműk, zoknik számára)
- Centrifugálási kapacitás: Akár 1 kg
- Maximális teljesítmény: 400 W (mosás) / 580 W (centrifuga)
- Külső méretek: 36 x 37 x 53 cm
- Programidő: Állítható időzítő (akár 15 perc mosás)
- Tartozék: Leeresztő tömlő és centrifugáló kosár