Adler AD 6309, Airfryer, 2500 W, 8 az 1-ben, 13 liter, Forgónyárs, Érintésvezérlés, Fekete, Légkeveréses sütő
Paraméterek
| Sütő ürtartalom | 13 liter |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Hőmérséklet tartomány | 40 - 200°C |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Funkciók | Légkeverés, Késleltetett indítás, Belső világítás |
| Főzési program | 8 előre beállított program |
| Mosogatógépben mosható | Igen (A levehető alkatrészek) |
| Vezérlés típusa | Digitális |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijlező típusa | LCD (Érintőkijelző) |
| Funkciók | Állítható termosztát, Időzítő |
| Speciális jellemzők | Betekintési ablak |
| Védelmi jellemzők | Automatikus kikapcsolás |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Csomag tartalma | 1 x Sütő, 2 x Sütőkosár, 1 x Nyárskészlet, 1 x Sütőlap, 1 x Sütőrács |
| Külső méretek | 31,5 x 35,1 x 35 cm |
| Belső méretek | 27,1 x 25,4 x 20,8 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 7,3 Kg |
Leírás
Adler AD 6309 Airfryer – Erőteljes és sokoldalú megoldás a modern konyhába
Az Adler AD 6309 forrólevegős sütő ideális választás mindazok számára, akik egészségesebben szeretnének főzni anélkül, hogy lemondanának a ropogós ízekről. A 2500 W teljesítményű készülék gyors és egyenletes hőelosztást biztosít, így az ételek kívül aranybarnára sülnek, belül pedig szaftosak maradnak. A modern fekete kialakítás elegáns megjelenést kölcsönöz bármely konyhapulton.
8 az 1-ben funkcionalitás és nagy kapacitás
A 13 literes kapacitás lehetővé teszi, hogy akár egy egész csirkét is elkészítsen benne a mellékelt forgónyárs segítségével. Az „8 az 1-ben” funkciónak köszönhetően a készülék használható sütésre, grillezésre, pirításra, aszalásra és még sok másra – így valódi multifunkciós légkeveréses sütőként állja meg a helyét. Ideális választás családok számára vagy azoknak, akik egyszerre nagyobb adagokat szeretnének készíteni.
Intuitív érintésvezérlés és hatékony légkeverés
Az érintésvezérlő panel egyszerű és kényelmes használatot biztosít, az előre beállított programok pedig megkönnyítik a mindennapi főzést. A fejlett légkeveréses technológia minimalizálja az olaj használatát, miközben egyenletes sütést garantál. Így nemcsak időt takaríthat meg, hanem energiatakarékosabb módon készítheti el kedvenc fogásait.
Főbb jellemzők:
- Teljesítmény: 2500 W
- Kapacitás: 13 liter
- 8 az 1-ben multifunkciós működés
- Forgónyárs tartozék
- Érintésvezérlő panel
- Légkeveréses (forrólevegős) technológia
- Modern fekete kivitel
- Gyors és egyenletes hőelosztás