Adler AD 2027, 1200 W, 5 az 1-ben, Hideglevegős, Kerámia, Hajsütővas és szárító
Paraméterek
| Teljesítmény | 1200 W |
| Termék típus | Hajsütővas |
| Hajformázó lap anyaga | Kerámia |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Többszínű |
| Funkciók | Forgatható tápkábel, Hőmérséklet-beállítás (2 fokozat), Hideglevegő funkció, Kivehető szűrő, Akasztógyűrű |
| Védelmi jellemzők | Túlmelegedés elleni védelem |
| Tápellátás | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Csomag tartalma | 1 x Hajsütővas és szárító, 1 x 21mm kerek kefe, 1 x 38mm kerek kefe, 1 x 72mm nagy kefe, 1 x 19mm göndörítő pálca, 1 x Hajszárító tartozék |
| Méretek | 20 x 6,4 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,79 Kg |
Leírás
Adler AD 2027 – Sokoldalú hajformázás egyetlen készülékkel
Az Adler AD 2027 egy nagy teljesítményű, 1200 W-os hajformázó, amely ötvözi a hajszárító és a hajsütővas funkcionalitását. Az 5 az 1-ben kialakítás lehetővé teszi, hogy könnyedén válts a különböző formázási módok között, legyen szó egyenesítésről, göndörítésről vagy volument adó szárításról. Ideális választás mindennapi használatra, amikor gyors és látványos eredményre van szükséged.
Kerámia bevonat és hideglevegős funkció a haj védelméért
A kerámia bevonat egyenletes hőeloszlást biztosít, így csökkenti a haj károsodásának esélyét, miközben sima és fényes végeredményt nyújt. A hideglevegős funkció segít rögzíteni az elkészült frizurát, így az tartósabb marad egész nap. A készülék kíméletesebb formázást tesz lehetővé, ezért vékonyabb vagy érzékenyebb haj esetén is ideális választás.
Praktikus kialakítás, egyszerű használat
Az ergonomikus kialakításnak köszönhetően az Adler AD 2027 kényelmesen illeszkedik a kézbe, így a hajformázás nemcsak hatékony, hanem komfortos is. A cserélhető fejek gyorsan és egyszerűen rögzíthetők, így a készülék rugalmasan alkalmazkodik a különböző hajtípusokhoz és stílusokhoz. Tökéletes megoldás otthoni használatra, ha professzionális hatású frizurát szeretnél elérni.
Főbb jellemzők:
- 1200 W teljesítmény
- 5 az 1-ben funkció (szárítás, göndörítés, formázás, volumen növelés, fixálás)
- Kerámia bevonat az egyenletes hőeloszlásért
- Hideglevegős funkció a frizura rögzítéséhez
- Hajszárító és hajsütővas egyben
- Cserélhető fejek
- Ergonomikus kialakítás
- Egyszerű és gyors használat